BRDSKÝ MEANDR 2023

TO NEJLEPŠÍ Z BRD

Na víkend 10. - 11. června 2023 pro vás připravuji závod bez podpory, na vlastní nebezpečí - pro někoho ultramaraton, pro jiného pohodovou dvoudenní bikepackingovou akci.

Akce je vhodná jak pro zkušené závodníky, tak pro začínající nadšence. Někdo pojede nonstop, jiný na pohodu s noclehem v přírodě. Start i cíl bude v Řevnicích, nedaleko od vlakového nádraží u pivovaru Řevnice. Délka trasy bude 195 km s převýšení cca 3620 metrů. 

Přihlašovat se můžete již teď pomocí registračního formuláře. Zatím není potřeba platit startovné. 

Přesná pravidla závodu, propozice a další praktické informace budou zveřejněny v lednu 2023, současně
s tím obdrží všichni přihlášení výzvu k uhrazení startovného ve výši 600 Kč. Sledujte články na webu, postupně budu publikovat zajímavosti o jednotlivých částech trasy.

Trasu ve formátu GPX bude zaslána emailem 5 dní před závodem. Každý závodník dostane GPS tracker a svojí polohu uvidí on i jeho rodina online na mapě.

Brdy leží v samém srdci Čech, nedaleko od Prahy, přesto se jedná o jednu z nejméně osídlených lokalit v celé Střední Evropě. 

Díky dlouhé přítomnosti armády se zde zachovala unikátní příroda, do jejíhož nitra se vypravíte.

 Vyjedete na všechny známé vrcholy Brd, projedete se po dlažebních kostkách historické silnice Alliance, objevíte unikátní floru dopadové plochy Jordán a budete se kochat krásou Padrťských rybníků.

Dopadová plocha Jordán
Dopadová plocha Jordán
Silnička Alliance
Silnička Alliance
Padrťské rybníky
Padrťské rybníky