Stupně vítězů 2024

11.06.2024

Vítězi Brdského Meandru se stali všichni, kdo se v sobotu ráno postavili na start a vydali se vstříc dobrodružství do "temných brdských hvozdů" (vypůjčeno z komentáře jednoho z účastníků...).

A kdo byl tedy nakonec nejrychlejší. Jako první dorazil do cíle ve 20:04 závodník trasy MTB 195 km Petr Obrázek z Bakova nad Jizerou. O tom, že je první vůbec nevěděl a stále se ptal, kde je těch pět závodníků, kteří přijeli před ním...

Asi za půl hodiny poté se v cílové bráně objevil chodec Tomáš Otta se svým psím kamarádem Rosinkou. Trasu PĚŠÍ 80 km zdolali oba v těžko uvěřitelném čase 12 hod 34 min.

Na druhém místě MTB 195 km přijel v čase 20:56 Vít Hrabánek z Prahy a jako třetí ho následoval ve 21:02 Honza Kolros z Lysé nad Labem. Honza si vylepšil své umístění z loňska, kdy přijel na pátém místě. Zajímavostí je, že jako jediný dorazil do cíle na gravelu.

Nejrychlejší ženou na MTB 195 km byla Michaela Charvátová z Chaloupek. Do cíle přijela ve společnosti loňského sólo finishera Honzy Chalupy v neděli ve 03:50.

V ženské kategorii PĚŠÍ 80 km byla v cíli první Jarmila Pazderková z Jinočan, těsně následovaná Evou Horynovou z Jablonce. Obě dámy si výrazně vylepšily svůj loňský vítězný čas a to o úctyhodných 80 minut.

Kompletní výsledkové listiny najdete na stránkách FollowMe. V horním menu si vyberete mezi MTB a Pěší výsledkovou listinou.