Vše je připraveno na sobotu

07.06.2023

Je středa večer a do startu Brdského Meandru zbývá necelých 60 hodin. Všechno se chystá na den D. Trackery mám již v Řevnicích, ceny pro vítěze jsou připravené, koláče na snídani objednané. Během zítřka přeberu zázemí startu a cíle. Jedná se o tzv. Kůlnu - venkovní bistro, které se nachází v těsné blízkosti Pivovaru Řevnice.

Bistro Kůlna
Bistro Kůlna

Všichni účastníci se zde sejdou v sobotu ráno. Po nezbytné registraci dostanou přidělený tracker a slibované posilnění do závodu. Ten odstartuje přesně v 8.00 hod ze silnice před Kůlnou. Účastníci MTB trasy vyrazí ve směru k řevnickému nádraží, pěší do městského parku Havlíčkovi sady.

Pak už to bude všechno na účastnících. Aktuální srážky slibují, že se rozhodně nebude nikde prášit a několik úseků nebude úplně zadarmo. O víkendu by na cestu každopádně mělo všem svítit sluníčko.

Trika Finisher 2023
Trika Finisher 2023

První závodníci se v cíli objeví pravděpodobně ještě za světla. Pro všechny, kteří dorazí do cíle, bude připravená porce teplého jídla a studené řevnické pivo. Vítězové jednotlivých kategorií získají věcné ceny v podobě finisherských triček. Trička si budou moct za výrobní náklady na místě zakoupit nebo objednat všichni finisheři.